Počátek naší činnosti se datuje k začátku roku 1994, kdy jsme se začali zabývat prodejem, montáží a servisem tepelných čerpadel a klimatizací. Naše činnost se po 10 letech činnosti přetransformovala a v roce 2004 vznikla zcela nová společnost s ručením omezeným s názvem KS Partner s.r.o.

Po celou dobu naší činnosti je pro nás klíčovým faktorem kvalitní zboží od prověřených dodavatelů a spokojenost našich zákazníků. V současné době máme více než 70% zakázek od našich stálých zákazníků, což dokladuje naši kvalitní práci a zákaznickou spokojenost. Mezi naše přední zákazníky patří plzeňské pobočky banky ČSOB, Fakultní nemocnice Plzeň či Witte Nejdek. Více referenčních zákazníků najdete v sekci reference.

Naše doba působení v oboru, s tím spojené zkušenosti a pravidelná účast na školeních dodavatelů našich tepelných čerpadel a klimatizací mohou být pro Vás zárukou kvalitně odvedné práce.

Spolupráce se společností Daikin

Již v začátcích naší společnosti jsme pečlivě vybírali společnost, se kterou bychom na realizacích klimatizací a tepelných čerpadel spolupracovali. Po dlouhém rozhodování jsme našli skvělého partnera ve společnosti Daikin. Tato společnost má celosvětově výbornou reputaci zejména díky 85 leté tradici a zkušenostech při výrobě vysoce kvalitních klimatizačních zařízení pro použití v domácnostech, průmyslových i komerčních prostorách.

Výrobky společnosti Daikin jsou v porovnání celým spektrem trhu vysoce nad průměrem, přičemž cena zůstává velmi příznivá. Klimatizace Daikin se opírají o téměř bezhlučný provoz, nízkou energetickou náročnost a vysokou účinnost.

Alej Svobody 923/80

Plzeň - Severní Předměstí

323 00

© 2015 Miroslav Suchý